MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 3817111
*
nr 381 7111
Fåtöljer
1 par, Rokoko, (skador)
Utrop:
10.000 kr
Såld:
10.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 oktober 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtöljer karmstol karmstolar rokoko skador stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:44
-
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:47
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:13
-
4340 Emmafåtöljer
Ett par, röda
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:01
-
5122 Fåtöljer
Ett par
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
6 maj kl 20:30
*
Fåtöljer
nr 381 7111
Fåtöljer
1 par, Rokoko, (skador)
Utrop: | 10.000 kr |
---|---|
Såld: | 10.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 oktober 2005 |
- Budhistorik
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtöljer karmstol karmstolar rokoko skador stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:44 -
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:47 -
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:13
-
4340 Emmafåtöljer
Ett par, röda
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:01 -
5122 Fåtöljer
Ett par
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:06 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
6 maj kl 20:30